Lt Ru En

 

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

 

Palangos sporto centras  

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas: Sporto g. 3, 00129, Palanga

Tel.: (8-460) 40289      El. paštas: info@sportpalanga.lt
Juridinio asmens kodas: 190275666,    PVM kodas: LT 902756610

Duomenys apie Sporto centrą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

 

Direktorius  tel. 8 460 40289,  el.paštas: direktorius@sportpalanga.lt

Raštinės (archyvo) vedėja Lina Kasparavičienė, tel. 8 460 40289, el.paštas: info@sportpalanga.lt

Direktoriaus pavaduotojas laikinai einantis direktoriaus pareigas Arūnas Macius, tel. 8 460 40289, el. paštas: ugdymas@sportpalanga.lt

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui: Saulius Simė, tel. 8 460 40289, el. paštas: ugdymas@sportpalanga.lt

Vyriausioji buhalterė Rita Augutienė, tel. 8 460 54292, el.paštas: finansai@sportpalanga.lt

Apskaitininkas-kasininkas, tel. 8 460 40289, el.paštas: apskaita@sportpalanga.lt

Budėtojai, tel. 8 460 51129

 

 INFORMACIJA APIE PALANGOS SPORTO CENTRO PEDAGOGUS

Sporto šaka

Trenerio vardas, pavardė

Kontaktai

Kvalifikacinė kategorija

Lengvoji atletika

Andrius Bajoras

8 601 35843

andriusbajoras22@gmail.com

Treneris

Lengvoji Atletika

Arnas Kontrimas

8 658 44047

arnaskontrimas1996@gmail.ocm

Treneris metodininkas

Lengvoji Atletika

Donatas Rauktys

8 614 87834

donatas.rauktys@gmail.com

Treneris

Futbolas

Gvidas Juška

8 645 50110

judaska7@gmail.com

Treneris

Futbolas

Arūnas Macius

8 698 16151

arunasmacius@yahoo.com

Treneris metodininkas

Futbolas

Tadas Gecevičius

8 626 61187

tadas.gecevicius@gmail.com

Treneris

Futbolas

Marsel Balasanov

8 689 11555

fkgintaras@gmail.com

Treneris

Krepšinis

Regimantas Juška

8 687 55844

bcnaglis@yahoo.com

Treneris metodininkas, Lietuvos nusipelnęs treneris

Krepšinis

Daiva Mažionienė

8 671 06095

damadster@gmail.com

Trenerė ekspertė, Lietuvos nusipelniusi trenerė

Krepšinis

Artūras Podlinevas

8 610 49650

apodlinevas@gmail.com

Treneris metodininkas

Tinklinis

Romas Strockis

8 673 16345

romas.strockis@gmail.com

Treneris metodininkas

Tinklinis

Irena Švanienė

8 620 67646

info@astos-vila.lt

Trenerė

Tinklinis

Rimas Švanys

8 460 57257

info@astos-vila.lt

Vyresn. treneris

Tinklinis

Valdas Tuinyla

8 613 82002

valdastui@yahoo.com

Treneris metodininkas

Boksas

Saulius Simė

8 687 44046

saulius57@gmail.com

Treneris metodininkas

Boksas

Algirdas Rasimas

8 640 66255

algirdas.rasimas@gmail.com

Treneris

Dziudo

Erikas Cchovrebovas

8 646 64060

cchovrebovas@gmail.com

Treneris

Badmintonas

Edgaras Slušnys

8 611 30018

edgaras.slusnys@gmail.com

Treneris

Tenisas

Marijus Puškorius

8 608 08443

marijus79@gmail.com

Treneris

Aerobinė gimnastika

Šarūnė Libonaitė

8 625 56028

sarunelib@gmail.com

Trenerė

Plaukimas

Darius Stanelis

8 606 84451

stanelis@gmail.com

Treneris

Plaukimas

Židrūnė Budrienė

8 614 35306

zbudriene@gmail.com

Trenerė

Plaukimas

Gitana Kemešienė

8 672 01446

gkemas@gmail.com

Trenerė