Lt Ru En

  • 2020 m. atviros krepšinio varžybos Palangos sporto centro taurėms laimėti

     

    VARŽYBŲ REZULTATAI

    Didžioji taurė varžybų rezultatai:

     

    Dėl 3 vietos—Oranžinis šaras —Lokiai 87:82

    Dėl 1 vietos —Sporto centras —Virusas 96:93

     

    Palangos miesto krepšinio pirmenybių  didžiosios taurės rezultatai:

    1v. Sporto centras

    2v. Virusas

    3v. Oranžinis šaras

    4v. Lokiai

    Varžybų MVP—Justinas Žiubrys (Sporto centras)

     


    Mažoji taurė:    

    Finalai    

    Dėl 3vietos — Žiogai - Partizanai 20:0

    Dėl 1 vietos — Sporto centras – Virusas 106:97

    Mt. Naudingiausias žaidėjas – Nojus Vainoras(Sporto centras)

     

    Mt. Nugalėtojai ir prizininkai:

    1 vieta-Sporto centras

    2 vieta-Virusas

    3 vieta-Žiogai

    Didžioji taurė

    Eil.Nr.

    Komandos pavadinimas

    1

    2

    3

    4

    5

    6

     Taškai 

    Viso  taškų 

     Vieta 

    1

    Oranžinis šaras   86:59
    2
    101:70
    2
    68:69
    1
    79:66
    2
    62:68
    1
    14 14 2

    2

    Brizas 59:86
    1
      87:80
    2
    00:00
    0
    50:72
    1
    56:77
    1
    12 12 6

    3

    Kretingalė 70:101
    1
    80:87
    1
      67:106
    1
    98:75
    2
    92:85
    2
    13 13 3

    4

    Lokiai 69:68
    2
    103:76
    2
    106:67
    2
      84:79
    2
    82:80
    2
    15 15 1

    5

    Vydmantai 66:79
    1
    72:50
    2
    75:98
    1
    79:84
    1
      74:66
    2
    13 13 4

    6

    Ufas 68:62
    2
    77:56
    2
    85:92
    1
    80:82
    1
    66:74
    1
      13 13 5

     

    Mažoji taurė

    Eil.Nr.

    Komandos pavadinimas

    1

    2

    3

    4

    5

    6

     Taškai 

    Viso  taškų 

     Vieta 

    1

    Žiogai   99:85
    2
    70:51
    2
    53:61
    1
    78:49
    2
    72:52
    2
    12 12 2

    2

    Sporto Centras 85:99
    1
      77:68
    2
    94:111
    1
    107:69
    2
    101:63
    2
    11 11 3

    3

    Eko vandenys 51:70
    1
    68:77
    1
      57:64
    1
    74:71
    2
    61:58
    2
    10 10 4

    4

    Virusas 61:53
    2
    111:94
    2
    64:57
    2
      81:68
    2
    95:69
    2
    14 14 1

    5

    Partizanai 49:78
    1
    69:107
    1
    71:74
    1
    68:81
    1
      64:48
    2
    9 9 5

    6

    Už pervažos 52:72
    1
    63:101
    1
    58:61
    1
    69:95
    1
    48:64
    1
      8 8 6

     

    Grupių galutiniai rezultatai

     

    A grupė                                             B grupė

    1 vieta - Oranžinis šaras                      1 vieta - Lokiai

    2 vieta - Brizas                                    2 vieta - Vydmantai

    3 vieta - Kretingalė                              3 vieta - Ufas

    4 vieta - Žiogai                                    4 vieta - Virusas

    5 vieta - Sporto centras                        5 vieta - Partizanai

    6 vieta - Eko vandenys                         6 vieta - Už pervažos