Lt Ru En

2018-10-22

 

NET KETURIŲ ŠALIŲ ČEMPIONŲ KOMANDOS SUSIRINKO Į PALANGĄ, IŠSIAIŠKINTI, KURI STIPRIAUSIA

Praėjusį savaitgalį mūsų miesto arenoje susirinko 10 stipriausių keturių šalių keturiolikmečių krepšininkų komandų. Tris dienas dviejose aikštelėse kovojo Lietuvos, Rusijos, Ukrainos, ir Lenkijos komandos. Įvyko 27 rungtynės iš kurių net trijose prireikė pratesimų, 13 rungtynių baigėsi ne didesniu nei 5 taškų skirtumu.

A pogrupyje pirmasias vietas užėmusios Maskvos “Dinamo” ir Plungės SRC komandos pusfinalio rungtynėse susitiko su B pogrupio stipriausiomis komandomis iš Kauno “Žalgirio KM” ir Maskvos “Trinta”.  Nugalėję pufinalio kovose, “Žalgirio” ir “Trintos”  krepšininkai įnirtingai kovojo ir finale. Tik trijų taškų pranašumu pergalę rezultatu 77-74 iškovojo Lietuvos čempionai. Jiems buvo įteikta specializuotos krepšinio parduotuvės “SPORTPOINT” taurė. Geriausiems  komandų žaidėjams buvo įteiktos sportinės ADIDAS kuprinės, o naudingiausiam turnyro žaidėjui iš Maskvos “Dinamo” komandos S. Savkovui -  naujausi Pro Bounce ADIDAS krepšinio bateliai.  

“Žemaitijos” komanda, kuri buvo sudaryta iš Klaipėdos, Palangos ir Raseinių žaidėjų, turnyre iškovojo 5 vietą. Geriausio  komandos žaidėjo prizas atiteko Palangos sporto centro auklėtiniui Justui Žiubriui.

Turnyro metu, visų komandų žaidėjai stebėjo ir Palangos “Kuršių” kova prieš Jonavos  “Sintek-Jonava” komandą. Rungtynių pertraukos metu, ”Kuršių”  komados žaidėjai turnyro dalyviams įteikė 205 centimetrų aukščio, rėmėjų iškeptą,  šakotį. Sėkmės dalyviams linkėjo Rusijos Generalinio konsulato Klaipėdoje konsulas Sergėjus Čerkalinas

  Visų komandų treneriai ir vadovai, bei tėveliai liko labai patenkinti turnyro organizuotumu, rungtyniavimo,  gyvenimo ir laisvalaikio sąlygomis Palangoje.  Mūsų miesto  keturiolikmečių komandą per Kalėdų atostogas į turnyrą pakvietė lenkai iš Vloclaveko miesto, o per pavasario atostogas maskviečiai.

2018-10-17

 

PALANGOS JAUNIAUSI BOKSININKAI ANT AUKČIAUSIOS APDOVANOJIMO PAKYLOS

 

Po Žemaitijos zonos  Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių  bokso žaidynių į finalą pateko 7 Palangos sporto centro boksininkai. Finalinės varžybos vyko spalio 10-13 d. Panevėžyje. Po pirmos dienos kovų  į pusfinalius pateko D. Skripkauskas (sv. kat. 54 kg.), E. Biriukovas (sv. kat. 56 kg.) ir L. Platukis (sv. kat. 59 kg.). E. Biriukovas susitiko su panevėžiečiu  D. Vaitiekum ir turėjo pripažinti jo pranašumą ir tenkintis bronzos medaliu, sekančioje kovoje susitiko L. Platukis su kauniečiu  J. Savicku, kuris taip pat turėjo pripažinti savo varžovo pranašumą ir tenkintis bronzos medaliu. Į ringą lipo trečias Palangos atsovas Donatas Skirpkauskas, kuris pirštines surėme su marijampoliečiu  R. Dobrovolskiu. Po galingų D. Skripkausko smūgių kova pasibaigė pirmame raunde. Finale Donatas pirštines surėmė su alytiškiu D. Kačiubaičiu. Nuo pirmo raundo buvo aiškiai matomas Donato pranašumas. Pasibaigus kovai vieningų teisėjų sprendimu į viršų kilo Donato ranka. D. Skripkauskas tapo 2018 m. Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių bokso  žaidynių nugalėtoju.

Treneris S. Simė

NAUJIENŲ ARCHYVAS